כלבים, חתולים

רויאל קנין היפואלרגני

האוכל של הכלב שלכם משפיע על איכות החיים שלו וגם שלכם. לכן אתם משקיעים לא מעט מחשבה ומשאבים בנושא זה. בין כלל המוצרים והמותגים המוכרים בענף בולט המותג רויאל קנין. מדובר על חברה עולמית שמובילה במוצרים ברמת איכות גבוהה מאוד. החברה מנהלת את מטבחיה ברמת איכות גבוהה ביותר. ומייצרת פורמולות מתקדמות ומותאמות לחיות מחמד.

התאמה מיטבית לצרכים הביולוגיים

מטרת העל של החברה היא לספק מוצרים שמספקים לחיות המחמד את המענה המתאים ביותר לצרכים הביולוגיים. כלומר, שהאוכל יכיל כל רכיב נחוץ לחיית המחמד לפי הגוף והמבנה, לפי מערכת העיכול וכדומה. למעשה חיות מחמד שחיות בטבע מקבלות את כל מה שהן צריכות בבחירה אישית של המאכלים שהן מוצאות. כאשר החיות עברו תהליך ביות, עלינו למצוא את המאכל שמתאים להן ומכיל את כל מה שחיית המחמד שלנו זקוקה לו.

ומה אם חיית המחמד רגישה?

כאשר מדובר על חיית מחמד שמגלה סימנים של אלרגיות ורגישות למרכיבים מסוימים, אנחנו צריכים למצא את המזון המתאים שלא יעורר תגובה אלרגית לרכיבים. רויאל קנין היפואלרגני מאפשר לנו לספק לחיות המחמד שלנו מאכלים ברמת איכות גבוהה מאוד. כאלו שמכילים את הרכיבים הנחוצים לחיית המחמד, זאת בלי לחשוף את החיה לרכיבים שעלולים לגרום לה אלרגיה. כמובן שהמאכל יותאם לפי חומרת האלרגיה ולפי הצורך של בעל החיים.

כלב, חתול, גזע

בין היתר מתייחסים לנתונים הללו. ראשית איזו חיית מחמד זו, כלב או חתול. בהמשך בודקים את הגזע ואת הגודל של החיה. גם הגיל מהווה חלק מהפרמטרים לבחירה. אחרי שבדקנו את כל נתוני הבסיס הללו יש לבדוק את נושא האלרגיה. במידה וחיית המחמד מורגלת למזון מסוים, אך קיימות תגובות לא רצויות – יתכן ונכון יהיה לעבור למאכל היפואלרגני. לרוב מומלץ לשמוע חוות דעת של וטרינר שמכיר את חיית המחמד שלכם, הוא יכול לקבוע האם תופעה מסוימת עשויה להיות תוצאה של אלרגיה ורגישות למרכיבים מסוימים. ולכן – האם החלפת המזון לרויאל קנין היפואלרגני זה הצעד הנכון.

אלרגיה – לאילו רכיבים?

יש רכיבים שונים שחיות מחמד נוטות לפתח אלרגיה אליהם. כמו כן יש רמות חומרה שונות של אלרגיה. בהתאם לכך יש גם מאכלים היפואלרגנים ברמות שונות. מה שאומר שיהיה צורך להתאים לחיית המחמד את האוכל ההיפואלרגני המתאים לפי רמת האלרגיה. ככל שיש במאכל פחות מרכיבים ותוספות כך יפחתו הסיכויים לתגובות אלרגיות של חיית המחמד. באופן כללי ניתן לומר שחברת רויאל קנין מייצרת מאכלים היפואלרגניים מעולים שיכולים להתאים לחיות מחמד שפיתחו אלרגיה לרכיבים מסוימים.

בדקו, השוו ונסו

בכל מקרה נכון לבדוק אילו מוצרים קיימים, מה יכול להתאים לחיית המחמד שלכם ומה מומלץ לנסות עבור הכלב או החתול שלכם. נסו וראו האם המאכל אהוב, מתאים ומזין את הכלב ללא תגובות אלרגיות.