חנות חיות בקריון

  • פורסם:
  • אין דירוג

בקריון בקרית ביאליק תוכלו למצוא בין שלל החנויות גם חנות חיות. בחנות חיות ניתן למצוא כל מה שתזדקקו לו עבור חיית המחמד שלכם, ולעיתים גם חיות מחמד מסוימות.

חיות מחמד

בחנות חיות תוכלו למצוא גורי חתולים וגורי כלבים, דגים, ציפורים (תוכים וכדומה) זוחלים למיניהם, מכרסמים שונים כגון: עכברים, אוגרים ועוד. בכל חנות יהיה המבחר הייחודי לה.

ציוד לחיות מחמד

חיות מחמד צריכות חום ואהבה זה בטוח, אך מעבר לכך יש ציוד נוסף הכרחי. בחנות חיות תוכלו למצוא את כל הציוד הנחוץ עבור חיית המחמד האהובה שלכם.

חיית מחמד ציוד
חתולים קופסת חול לעשיית צרכים (אלא אם כן החתול שלכם יוצא מדי פעם לגינה), כלוב נשיאה יכול להועיל במקרה ואתם נוסעים למקום כלשהו ביחד עם החתול שלכם, קולר (עדיף עם שם ומספר טלפון שלכם למקרה והחבר החתולי שלכם יחליט לצאת לטייל קצת רחוק מהבית), קערת אוכל וקערת מים וכמובן, מזון חתולים ואולי גם חטיפים. בין הדברים שהם יותר בגדר רשות, ניתן למצוא צעצועים לחתולים ומתקני גירוד.
כלבים כלי לאוכל וכלי למים, אוכל, מלונה וקולר. כמו החתולים גם הכלבים ייהנו מצעצועים וחטיפים. בנוסף, כלבים צריכים רצועה לטיולים, שקיות לאיסוף צרכים, שמפו ולפעמים גם קולר נגד פשפשים.
דגים אקווריום ומים, אוכל וציוד לניקוי האקווריום. ציוד נוסף: משאבת אוויר, נורת לד, רשתות ועוד.

אלו חיות מחמד לדוגמה אותן ניתן למצוא בחנות חיות, והציוד הנחוץ להן. יש עוד חיות מחמד שניתן למצוא לעיתים בחנות חיות כגון: זוחלים שונים, אוגרים, עכברים ועוד, וגם להן יהיה ציוד הכרחי.

הדרכה

בחנות חיות לרוב תוכלו לשאול שאלות ולקבל קצת הדרכה מעובדי החנות בכל הנוגע לחיית המחמד שלכם ולציוד לו תזדקקו בגידול חיית המחמד שלכם. 

לסיכום

בחנות חיות בקריון תוכלו למצוא חיות מחמד והציוד הנחוץ להם. בכל חנות חיות מגוון חיות מחמד הייחודי לה, כגון: גורי חתולים, אוגרים ועוד. בחנות חיות תוכלו למצוא גם ציוד לחיות מחמד כמו כלי אוכל ומים, קולרים, אקווריומים, צעצועים, אוכל וכדומה. במרבית החנויות גם תוכלו לשאול שאלות ולקבל מעט הדרכה מעובדי החנות.

האם אהבתם את המאמר?

שווה לקרוא

דנדי דינמונט טרייר - סקירה על סוג הכלב

גזע כלבים שפותח כדי למלא תפקיד של ציד גיריות ולוטרות. לכלבים אלו מזג רגוע, זו הסיבה לכך שמכנים אותם בכינוי ג'נטלמנים מבין כל כלבי הטרייר. הכלב הינו בע

האסקי סיבירי מעורב עם רועה גרמני - סקירה על סוג הכלב

באופן כללי, כלבים מגזעים מעורבים לא ניתנים לחיזוי מדויק. אבל מה שבטוח הם ירשו את כל התכונות שלהם מהוריהם, לכן כן ניתן לראות את תכונות ההורים ועל פיהם

איך בוחרים מיטה לכלב? כל המידע החשוב לפני שרצים לקנות

אם יש משהו שמשותף לכל הכלבים, הוא שהם אוהבים לישון. אם אין מישהו שישחק איתם באותו רגע או יתן להם משהו מעניין לעשות - הם פשוט ילכו לישון. לכן אחד הצרכי