כלבים

מיטה אורטופדית לכלב

לילה טוב, חושך יורד על העולם ואתם מתארגנים לשינה. ממתינה לכם ככל הנראה מיטה נוחה, מוצעת, רכה ונעימה. איפה הכלב שלכם ישן? האם הרגלי השינה שלו נאותים? האם גם הוא נהנה ממיטה נוחה וכל מה שצריך לשינה איכותית וטובה? למען האמת קצת קשה לקלוע לצרכיו של הכלב, שכן הוא לא מספר לכם במילים מה חסר לו, הוא לא יודע לתאר לכם מה הוא רוצה וצריך. אז מה בעצם עושים? התשובה היא ערנות להרגשה שלו, מעקב אחרי הרגלי השינה שלו וכן אחרי מצב הרוח. כי אולי אתם בעצם צריכים לדאוג לו למיטה אורטופדית לכלב?

מתי צריך לדאוג לכלב למיטה אורטופדית?

לא כל כלב צריך מיטה אורטופדית. כל כלב צריך מיטה נוחה שמתאימה לו, מיטה שמספקת לו לילות נעימים ונוחים. כל כלב צריך מיטה שתתאים לו בגודל ובמבנה על מנת שהוא ימצא את מקומו בה מצד אחד, ומצד שני הוא יחוש בה ביטחון. אך במידה ויש לכלב בעיות פרקים וכאבים שנובעים מבעיות אלו הוא צריך מיטה אורטופדית. מיטה כזו שהוא יצליח למצוא בה את התנוחה שנוחה לו ולמנוע בעיות פרקים שמאפיינות את החיים שלו. למען האמת כל בעל כלב צריך להיות מודע לנטייה הבריאותית של הכלב שלו. יש גזעים מסוימים שנוטים לסבול מכאבי פרקים. כמו כן יש כלבים שיש להם מטען גנטי שמוריש להם בעיות פרקים ונטייה לפתח כאבים ובעיות במהלך שנות החיים שלהם.

מענה טיפולי ושגרת חיים נאותה

לצד המענה הטיפולי והמעקב אצל וטרינר באופן קבוע על מנת להתאים לכלב מזון מתאים ושגרת חיים הולמת שתמנע את כאבי הפרקים ואת התפתחות הבעיה הבריאותית הזו, חשוב לספק לו תנאי חיים נוחים וסבירים. בין היתר זה כולל מיטה אורטופדית לכלב שתאפשר לו למצוא מנוח לגופו ולתת לפרקים שלו מנוחה והרפיה. כי מיטה נוחה ואורטופדית לכלב אכן משפרת את איכות השינה ומאפשרת לכלב שלכם ליהנות משינה טובה ואיכותית מאוד.

התאימו את המיטה בעזרת איש מקצוע

בכל מקרה חשוב מאוד להתאים את המיטה האורטופדית לכלב בהמלצת איש מקצוע. מדובר על איש מקצוע שמכיר את הכלבים ואת הגזעים השונים מול מבחר המיטות שקיים כיום בשוק. הידע שלו מכיר לכם את המיטה המתאימה ביותר לכלב שלכם. מתוך האופציות שהוא מציג בפניכם את צריכים רק לבחור את זו שתהיה נוחה באמת לכלב שלכם ותספק לו שעות של שינה איכותית!