ללא קטגוריה

מכונת תספורת לכלבים – האם כדאי לספר את הכלב בבית או במספרה מקצועית?

כל מי שמגדל כלב מעוניין לספק לעצמו חוויה טובה ולספק לכלב שלו איכות חיים נאותה. הטיפול והטיפוח של הכלב הם חלק מעסקת החבילה הזו. הפרווה היא אחד האתגרים המשמעותיים, במיוחד לכלבים שלהם פרווה סמיכה וארוכה. מה עם תספורת לכלבים? במיוחד בחודשי הקיץ חשוב להקל מעל הכלב ולספר אותו בקביעות על מנת להפחית את עומס החום. אבל גם בחורף חשוב מאוד לשמור על טיפוח קבוע שיספק לכלב מראה מטופח.

שירותי תספורת מקצועיים

אופציה אחת היא לפנות אל מספרה מקצועית עבור תספורת מקצועית של הכלב שלכם. במספרה תפגשו ספר מקצועי שמכיר כלבים ויודע איך לעבוד איתם. יש לו את מכונות התספורת המתקדמות וגם מיומנות בידיים. מה שמאפשר לו להוציא עם תום העבודה את הכלב מסופר היטב. זאת בזמן קצר יחסית ובלי התנגדויות מצד הכלב. אך לא לכולם זה מתאים. במיוחד מי שצריך לפנות לתספורת לעיתים קרובות. זאת בגלל קצב צמיחת הפרווה… כאן אנו מגיעים לשאלה האם כדאי לספר את הכלב בבית.

תספורת של הכלב בבית, האם זה כדאי?

יש לא מעט מגדלי כלבים שרוצים לנסות לעשות את זה בעצמם. במקום לצאת בכל פעם ולבקר במספרה, במקום לשלם על כל תספורת, הם רוצים לעשות את זה בעצמם. אמנם צריך בשביל זה מיומנות מסוימת וגם יכולת למשמע את הכלב שלכם לציות מלא במהלך התספורת. אבל אחרי פעם פעמיים שאתם עושים את זה לבד, אתם יכולים ללמוד לעשות את זה בקלות ובמהירות. מה שיאפשר לכם לספר את הכלב שלכם ביעילות רבה בקביעות.

מכונת תספורת לכלבים – איכותית ומתאימה

כדי להצליח לספר את הכלב בעצמכם אתם צריכים לפני הכול להצטייד במכונת תספורת איכותית וטובה שמתאימה לכלבים. נזכור כי מכונת תספורת לכלבים צריכה לעמוד בעומסים של כמויות גדולות של פרווה. למנוע התחממות של הסכין כדי למנוע אי נוחות או כוויות על גופו של הכלב ועוד. כדי שכך יהיה עליכם לברר ולקבל מידע על מכונות תספורת ייעודיות לכלבים. המכונות הללו נועדו לאפשר לכם לבצע את התספורת בצורה נוחה ומהירה, בלי לגרום לכלב חוסר נוחות ובלי חימום של הסכין. 

תלוי בכלב, בכם ובגורמים נוספים

לא כל אחד מסוגל לספר את הכלב שלו בעצמו. הדבר תלוי בסבלנות שלכם, ביכולת שלכם לבצע את הפעולה הזו, ברצון שלכם להתמודד בכוחות עצמכם עם הפעולה וביכולת לגרום לכלב לשתף פעולה עם התספורת. אכן, פעולה זו יכולה להיות נעימה ומהנה למישהו אחד, אך סיוט ועונש של ממש למישהו אחר. אם אתם חושבים על זה אתם צריכים לפני הכול מכונת תספורת טובה. בנוסף עליכם להתנסות וללמוד איך לעשות את זה. המיומנות נרכשת במהלך הזמן…