מספרת כלבים בקריות - מספרה מקצועית במיוחד!

כתובתנו דרך עכו 12, קריית ביאליק. להגעה לסניף לחצו כאן

מתגוררים באזור הקריות? מגדלים כלב? אולי אתם מתלבטים אם אתם יכולים לספר את הכלב בעצמכם, או שמא טוב יותר לפנות למספרת כלבים בקריות. הזה נראה מה כרוך בעניין, ומהם השיקולים שמסבירים למה כדאי למרות הכול לפנות אל מספרת כלבים בקריות.

על הכלב והתספורת השגרתית

ראשית עלינו להבין כי כמי שמגדל חיית מחמד אנחנו חייבים לדאוג לשלומו ולרווחתו. אין מישהו אחר שיעשה את זה עבורו מלבדנו. ותספורת אחת לתקופה זה חלק מהעניין. זה לא רלוונטי לכל כלב ולכל גזע. אבל אם אתם מגדלים כלב מגזע שיש לו פרווה ארוכה ועבה, וההנחיות כוללות תספורת אחת לתקופה, אתם חייבים לדאוג לכך. אמנם יש מגדלי כלבים שעושים את זה בעצמם בבית. אבל אחרים בוחרים לפנות למספרה. ויש לכך סיבות טובות.

למה כדאי לספר את הכלב במספרה?

  1. תוצאות מחמיאות יותר – תספורת זו פעולה שמשפיעה על מראה הכלב. לכן חשוב שהיא תתבצע במקצועיות. אין ספק שספר מומחה יכול להוציא את הכלב שלנו יפה ובמראה מחמיא יותר. אז למה לנו לנסות לבד ולהתחרט על כך לאחר מעשה?
  2. עבודה יעילה יותר – התעסקות עם הכלב בעניין שאינו נעים לו עשויה להיות מעיקה ומתישה מאוד. לכן כדאי לפנות אל ספר מקצועי שיבצע עבורנו את התספורת. הוא מבצע את המשימה במקצועיות וביעילות רבה. הוא יודע איך לעבוד עם הכלב ואיך לגרום לו לציית לפקודות למרות שהתספורת אינה לרוחו.
  3. לשמור על טיפוח קבוע – כשאנחנו צריכים לעשות את זה בעצמנו, אנו עלולים לדחות את הפעולה המאתגרת הזו לזמן לא ידוע. התוצאה היא כלב מגודל, בית מלוכלך וחוסר נוחות. אם נקבע תור במספרת כלבים הדבר יכול להיות מעולה. כך לא נדחה את התספורת מיום ליום.
  4. לחסוך עימותים – עימות עם הכלב הוא לא דבר נחמד. ככל שמדור על כלב עוצמתי יותר התספורת עשויה להיות מורכבת יותר. כדי לחסוך לעצמכם עימותים עם הכלב כדאי לכם להוציא את התספורת מרשימת ההתמודדויות שלכם. ספר יקבל את התפקיד הזה ואתם מקלים על עצמכם ועל הכלב. וכמובן – על מערכת היחסים שלכם.
  5. מכשור וכלים – כדי לספר את הכלב כראוי יש להחזיק ציוד מקצועי ומתאים. את זה אין לכם כמו שיש לספר. ספר מקצועי מחזיק ברשותו כלים שונים שמאפשרים לו לייעל את העבודה, לדייק בתספורת ולעשות את זה מושלם.

מאמרים

גינות כלבים בתל אביב - גינות שחייבים להכיר! 🐾

לפניכם רשימה של גינות כלבים בתל אביב, בגינות מותר לשחרר את הכלבים, לתת להם להשתולל - כי מגיע להם 🐾

גינות כלבים ברחובות - גינות שחייבים להכיר! 🐾

לפניכם רשימה של גינות כלבים ברחובות, בגינות מותר לשחרר את הכלבים, לתת להם להשתולל - כי מגיע להם 🐾

גינות כלבים בפתח תקווה - גינות שחייבים להכיר! 🐾

לפניכם רשימה של גינות כלבים בפתח תקווה, בגינות מותר לשחרר את הכלבים, לתת להם להשתולל - כי מגיע להם 🐾

גינות כלבים בירושלים - גינות שחייבים להכיר! 🐾

לפניכם רשימה של גינות כלבים בירושלים, בגינות מותר לשחרר את הכלבים, לתת להם להשתולל - כי מגיע להם 🐾