מספרת כלבים בחיפה - מספרה איכותית ואמינה!

  • פורסם:
  • אין דירוג
no name

מספרה לכלבים בחיפה

כתובת: טרומפלדור 25, חיפה (מרכז זיו)

petwaybarber-1.webp

מתי בקרתם לאחרונה עם הכלב שלכם במספרה? אין חולק על כך שטיפוח חיית המחמד הוא נושא שדורש הרבה זמן וגם מחשבה. כאשר לצד השגרה הרגילה בעניין התזונה ושמירה על בריאות ופעילות גופנית של חיית המחמד, יש לבקר מפעם לפעם במספרה. הבה ונבין האם הדבר מוכרח, והאם כדאי לפנות למספרה. ובכלל, האם יש אופציה חילופית?

על כלבים ומספרה

יש גזעים מגוונים של כלבים. לכל כלב יש תכונות ומאפיינים חיצוניים. אחד הנושאים שיש להתייחס אליהם בעניין זה הוא הפרווה. יש כלבים בעלי פרווה קצרה שכמעט אינה נושרת. לעומתם יש כלבים בלעי פרווה ארוכה ועבה. כזו שנוטה לנשור וללכלך את הבית. כמו כן עשויה פרווה כזו לחמם את הכלב בקיץ ולגרום לו לחוסר נוחות לכל אורך חודשי החום. כלבים כאלו יש לספק באופן שגרתי כדי לעזור לנו ולהם ליהנות משגרת חיים נוחה ונעימה.

מי יספר לנו את הכלב?

יש אנשים שאוהבים לבצע פעולות שונות בעצמם. גם תספורת של הכלב זו פעולה שניתן אולי לעשות אותה בבית. אבל בכל זאת יש כמה וכמה סיבות טובות למה כדאי לקחת את הכלב למספרת כלבים בחיפה.

נמנה אותם להלן:

תספורת מקצועית – עם כל הכבוד לחיבה שיש לכם לכלב שלכם, ספרים מקצועיים אתם לא. כדאי לבחור לספר את הכלב אצל ספר מקצועי שיודע איך עושים את המלאכה הזו בצורה מקצועית ומדויקת.

מכשור וכלים – כדי לספר את הכלב צריך להשתמש בכלים מתאימים. אלו מספריים ייעודיות, קוצץ, שמפו מתאים ועוד. יש לכם את אלו? לספר יש את כל המכשור המקצועי והיעיל שמאפשר לו לבצע את המשימה ביעילות רבה ועם תוצאות נפלאות.

הרגעת הכלב – יש כלבים שקשה מאוד לספר אותם. הם מגלים חוסר נינוחות כשמטפלים בהם ולא קל לגרום להם לציית לנו. לרוב ספר מקצועי מצויד בכלים מקצועיים גם עבור אתגר זה. גם הניסיון שלו בתספורות לכלבים בחיפה מעשיר את היכולת שלו והוא מסוגל לעשות את הפעולה כנדרש.

מעקב אחרי שינויים בגוף – יש תופעות בריאות שעלולות להתרחש ולא להיות ניכרים לעין מחמת הפרווה שמכסה את פני הגוף. תספורת אצל הספר תעזור לנו להיות ערניים יותר, כך שנבחין אם יש בעיות עור או תופעות שמצריכות טיפול.

היגיינה וניקיון – תספורת בעת הצורך אצל הספר בחיפה תעזור לנו לשמור על בית נקי וסביבת גידול היגיינית יותר.  מספרת כלבים בחיפה נווה שאנן מספרת כלבים רמת אלון חיפה מספרת כלבים ניידת בחיפה

האם אהבתם את המאמר?

שווה לקרוא

פיטבול טריקולור - סקירה על סוג הכלב

פיטבול הינו כלב מוצק וחזק ששמו הרשמי הינו סטאפורדשייר טרייר אמריקאי. הפיטבול נמצא ברשימת שבעת הגזעים המסוכנים בישראל למורת רוחם של מגדלי כלבים רבים הט

איך עושים דיאטה לכלבים וחתולים?

עודף משקל זו מגפה שמוכרת בימינו יותר מאי פעם. זאת לנוכח ריבוי המזון המתועש והאוכל שאינו איכותי לצד שעות הישיבה הרבות שלנו והיעדר פעילות גופנית מתאימה.

חיסון כלבת לכלב - אמצעי זהירות נדרשים

כל בעל כלב חייב להקפיד על רוטינת חיסונים כנדרש. וזאת במטרה להגן על הכלב שלו מפני מחלות, ובנוסף למנוע מצב של התפרצות מחלות בקרב כלבי מחמד בסביבה ומחוצה